Πελινναιοι  - Λεπτοκαρυα 0-3

Τετάρτη 19 Οκτωβρίου 2011

ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ Ο Α.Ο.Π…..!!!

Αυτοκτόνησε ο Α.Ο.Π. στο δεύτερο μέρος  του αγώνα…!!!
Μετά από ένα ωραίο πρώτο ημίχρονο και με το αποτέλεσμα υπέρ του με 1-0 και ένα καθαρό πέναλτι που δεν δόθηκε ….……αυτοκτόνησε στο δεύτερο μέρος.
Με μια διαιτησία πολύ ελαστική απέναντι στους γηπεδούχους και αυτούς να βρίσκουν την ευκαιρία να παίζουν σκληρά χωρίς να τιμωρούνται ανάγκασε τους παίχτες του Α.Ο.Π. να αποκτήσουν πολλά νεύρα,  με αποτέλεσμα στο 65’ να δεχτούν την ισοφάριση και να ξεκινήσει ένα ξέσπασμα αντιδράσεων τον παιχτών του Α.Ο.Π. με την κορύφωση μετά από την ακύρωση καθαρού γκολ σε οφ-σάιντ από τον επόπτη να έρθουν στα χέρια με τους αντιπάλους τους  και μέσα σε 10’ λεπτά να δεχτούν 2 κόκκινες κάρτες και να μήνη η ομάδα με 9 παίχτες , με αποτέλεσμα να δεχτεί και το δεύτερο γκολ στο 94’ έως το κερασάκι στην τούρτα…!!!
Η ομάδα είναι νεοφώτιστη και δυστυχώς δεν έχει την εύνοια τον διαιτητών ....... κ.τ.λ.….!!!