Α1  Ερασιτεχνική    1ος  Ομιλος     Ώρα     16:00
Γήπεδο         Ομάδες                  Διαιτητής              Βοηθοί

Ράξας       Ράξα - Λεπτοκαρυά  Τουτούκης   Μαργιώλης - Στεφόπουλος

Κεφαλ/κου  Κεφ/κος - Απόστολοι  Μάμαλης   Χιώτης -Ρούσσι

Μεγαλ/ριου    Μεγαλ/ρι   - Γριζάνο  Δουλόπουλος Νταλούκας - Μπαιρακταρης

Κηπάκι -Πελινναίοι       3-0 αα

Μπορούσε ο Α.Ο.Π....!!!

Μπορούσε ο Α.Ο.Π. για ένα καλύτερο αποτέλεσμα ..... είχε της ευκαιρίες να προηγηθεί ακόμη και να ισοφαρίσει μετά το γκολ που δέχτηκε στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου άλλα δεν τα κατάφερε και μετά το 80' πιέζοντας για την ισοφάριση δυο αντεπιθέσεις του Ασκληπιού έφτασαν τον δείκτη του σκορ μέσα σε 10' λεπτά στο 0-3.

ΣΚΟΡ: Α.Ο.Π.- ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0-3.

Σύνθεση Ομάδας: ΛΟΥΚΟΡΟΣ Ε., ΒΛΙΩΡΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ.(ΛΟΥΚΟΡΟΣ ΝΤ.), ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΛΟΓΚΟΥ Μ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Θ., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Λ., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Ν., ΜΠΑΛΑΦΑΣ Δ., ΜΑΜΑΤΣΑΣ Ε.(ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Ν.)

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΑΛΑΜΑ - ΠΑΙΔΙΚΟ Α.Ο. ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ.

Φιλικό παιχνίδι πραγματοποιήθηκε  το Σάββατο στα γήπεδα 5χ5 στον Παλαμά ανάμεσα στα Παιδικά και Junior τμήματα των δυο ομάδων.
Η καλοκαιρία βοήθησε ώστε να γίνουν δυο πολύ καλά παιχνίδια και οι μικροί αλλά και όσοι παρακολούθησαν τους αγώνες να ευχαριστηθούν  το ποδόσφαιρο.
Όσον αφορά τα αποτελέσματα στον αγώνα μεταξύ των παιδικών τμημάτων επικράτησε η ομάδα του Πετροπόρου με σκόρ 9-6 , ενώ στο άλλο μάτς (που έγινε την ίδια ώρα) οι Juniors του Ατρομήτου επικράτησαν με σκορ 6-4.
Συγχαρητήρια στους ανθρώπους της Ακαδημίας Παλαμά για την άψογη φιλοξενία και να ευχηθούμε καλές επιτυχίες στις νέες τους εγκαταστάσεις.